שיעורי אקרובטיקה
על עמוד
להקת Dance Life
פיינליסטית גוט טאלנט ישראל
חג שמח
מסטודיו לייף!

מערכת השעות

  • סניף הוד השרון
  • סניף הוד השרון

    יום א'
    16:00 להקה צעירה תיאטרון מחול אבי
    16:00 עתודה 1 ג'אז גל
    16:00 עתודה 2 אקרודאנס מישל
    17:00 עתודה 2 תיאטרון מחול אבי
    17:00 כיתות ד' ג'אז גל
    17:00 להקה צעירה אקרודאנס מישל
    18:00 להקה בוגרת תיאטרון מחול אבי (שעה וחצי)
    18:00 טרום עתודה ג'אז גל
    18:00 נבחרת Acro Life אקרודאנס מישל
    19:30 Dance Life תיאטרון מחול אבי (שעה וחצי)
    יום ב'
    16:00 מתחילים פוינט דיאנה
    16:00 מתקדמים ברייקדאנס מישל
    16:45 Crash Crew היפ הופ יאגו (שעה וחצי)
    17:00 מתקדמים פוינט דיאנה
    17:00 Crash Crew Junior אקרובטיקה מישל
    18:00 מתחילים ברייקדאנס מישל
    18:00 בוגרת ג'אז לירי מיכל שי (שעה וחצי)
    18:15 Crash Crew Junior היפ הופ יאגו (שעה וחצי)
    18:00 מתחילים ברייקדאנס מישל
    19:30 ייצוגית ג'אז לירי מיכל שי (שעה וחצי)
    יום ג'
    16:15 כיתות א'-ב' ג'אז ציפי
    17:00 טרום חובה מחולצ'יק ציפי
    17:45 גן חובה מחולצ'יק ציפי
    17:45 כיתות ב'-ג' היפ הופ עומר
    18:30 כיתות ג' ג'אז ציפי
    18:30 כיתות ד'-ו' היפ הופ חווייתי עומר
    18:30 סדנת מחזמר תיאטרון משחק ניר
    יום ד'
    16:00 כיתות ד' קלאסי ורד
    16:00 ט. עתודה היפ-הופ טל
    16:00 כיתות ד'-ו' אקרודאנס אביב
    17:00 ט. עתודה קלאסי ורד
    17:00 כיתות ד' היפ-הופ טל
    17:00 כיתות א'-ב' אקרודאנס אביב
    17:45 כיתות ב'-ג' ממשיכים אקרודאנס אביב (שעה ורבע)
    18:00 עתודה 1 קלאסי ורד
    18:00 עתודה 2 היפ-הופ טל
    19:00 עתודה 2 קלאסי ורד
    19:00 עתודה 1 היפ-הופ טל
    19:00 נבחרת Acro Life אקרודאנס אביב
    20:00 מצויינות קלאסי ורד
    20:00 פתוח היפ הופ טל (שעה וחצי)
    יום ה'
    16:00 להקה צעירה קלאסי דיאנה
    16:00 מתחילים ברייקדאנס אולג
    16:30 Crash Crew היפ הופ אדם (שעה וחצי)
    17:00 להקה צעירה מודרני לירון
    17:00 מתקדמים ברייקדאנס אולג
    18:00 קבוצה 2 מודרני לירון (שעה וחצי)
    18:00 Crash Crew Junior היפ הופ אדם (שעה וחצי)
    18:00 קבוצה 1 קלאסי דיאנה (שעה וחצי)
    19:00 סדנת מחזמר שירה ומוסיקה מורן (שעה וחצי)
    19:30 קבוצה 1 מודרני לירון (שעה וחצי)
    19:30 קבוצה 2 קלאסי דיאנה (שעה וחצי)
  • סניף כפר סבא
  • סניף כפר סבא

    יום א'
    16:15 כיתות א' ממשיכות + ב' ג'אז ציפי
    16:15 Life Crew Junior היפ הופ שחף
    17:00 טרום חובה מחולצ'יק ציפי
    17:15 כיתות ד'-ו' היפ הופ שחף
    17:45 גן חובה מחולצ'יק ציפי
    18:15 Life Crew היפ הופ שחף
    18:30 כיתות ב'-ג'- ג'אז ציפי
    19:15 ילדים ונוער אקרובטיקה על עמוד שירה
    19:15 נבחרת Acro Life אקרודאנס מישל
    יום ב'
    16:00 להקה צעירה קלאסי ורד
    16:00 עתודה מודרני רוני
    17:00 עתודה קלאסי ורד
    17:00 להקה צעירה מודרני רוני
    18:00 נבחרים פוינט ורד
    19:00 כל הרמות גמישות ומתיחות מישל
    יום ג'
    16:15 כיתות א' ממשיכות + ב' חדשות ג'אז ענבר
    17:00 טרום חובה מחולצ'יק ענבר
    17:00 מתחילים אקרובטיקה אווירית נטע (שעה וחצי)
    17:45 גן חובה מחולצ'יק ענבר
    18:30 כיתות ב'-ג' ג'אז ענבר
    18:30 מתקדמים אקרובטיקה אווירית נטע (שעה וחצי)
    יום ד'
    16:00 כיתות ד'-ו' ג'אז גל
    17:00 עתודה ג'אז גל
    17:00 כיתות ב'-ג' היפ-הופ עומר
    18:00 להקה צעירה ג'אז גל
    18:00 Life Crew Junior היפ-הופ תחרותי עומר
    19:00 Life Crew היפ-הופ תחרותי עומר
    יום ה'
    16:00 מתחילים אקרודאנס ליהיא
    17:00 מתקדמים אקרודאנס ליהיא
    17:00 מתחילים אקרובטיקה אווירית רונה (שעה וחצי)
    18:00 נבחרת Acro Life אקרודאנס ליהיא
    18:30 מתקדמים אקרובטיקה אווירית רונה (שעה וחצי)

     

    סניף כפר סבא

    רח' רפפורט 1
    קניון השכונה הירוקה - קומה 2
    כפר סבא

    סניף הוד השרון

    רחוב הדרים 4
    הוד השרון


    מפת האתרקייטנה בהוד השרון - קייטנה בכפר סבאקורס קיץ במחול לבוגרים בכפר סבא ו בהוד השרוןמדיניות פרטיותחוג אקרובטיקה לילדיםסדנת ריקוד על עמוד למתחילים/ות בכפר סבאתקנון שיעורים פתוחיםשיעורי מחול לבוגרים בסטודיו LIFE

     

    © ריקוד בכפר סבא - ריקוד בהוד השרון - סטודיו לייף |