חוזרים לכושר עם סדנת
מחול מקצועית בסוף הקיץ
סדנת אקרובטיקה
בחופשת הקיץ לכיתות ב'-ט'
סדנת קיץ מחזמר
לתלמידי כיתות ד'-ט'

כוריאוגרפיה למופעים

כחלק מסל השירותים אותו מציע סטודיו Lifeללקוחותיו, ניתן להזמין דרכנו כוריאוגרפיות לאירועי עובדים, הפקות במה, הצגות, מופעים ועוד.

לסטודיו, בניהולה של שביט קרמר זילברמן, הבעלים של הסטודיו והכוריאוגרפית הראשית, ניסיון רב שנים במגוון רחב של הפקות וכוריאוגרפיות. כל הכוריאוגרפיות, ובכלל זה ממחזות זמר, מופעי במה, הצגות, ריקודי פלאש –מוב, היפ-הופ, ריקודי זוגות , הכנה לחתונות, בר/בת מצווה, ועוד, מתבצעות ע"י שביט וצוות סטודיו LIFE בצורה המקורית ביותר תוך שיתוף פעולה מלא עם ההפקה.


לשביט קרמר – זילברמן ניסיון וידע של למעלה מ- 20 שנה בתחום המחול בישראל. ניסיון רב השנים מקנים לנו יכולות התאמה גבוהים, בעבודת צוות עם חברות הפקה תוך הנאה רבה מהעשייה, הקפדה על לוחות זמנים, שמירה על מקצועיות ואיכות הביצוע וכל זאת בכדי להביא להצלחה ללא פשרות.

בתמונות הבאות תוכלו לצפות רק בחלק קטן מאוד מתוך מגוון ההפקות בהן לקחנו חלק.רקדני סטודיו LIFE בפרויקט "מסע", בניני האומה ירושלים. כוריאוגרפיה שביט קרמר-זילברמן
 

סניף כפר סבא

רח' רפפורט 1
קניון השכונה הירוקה - קומה 2
כפר סבא

סניף הוד השרון

רחוב הדרים 4
הוד השרון


מפת האתרקייטנה בהוד השרון - קייטנה בכפר סבאקורס קיץ במחול לבוגרים בכפר סבא ו בהוד השרוןמדיניות פרטיותחוג אקרובטיקה לילדיםסדנת ריקוד על עמוד למתחילים/ות בכפר סבאתקנון שיעורים פתוחיםשיעורי מחול לבוגרים בסטודיו LIFE

 

© ריקוד בכפר סבא - ריקוד בהוד השרון - סטודיו לייף |