חוזרים לכושר עם סדנת
מחול מקצועית בסוף הקיץ
סדנת אקרובטיקה
בחופשת הקיץ לכיתות ב'-ט'
סדנת קיץ מחזמר
לתלמידי כיתות ד'-ט'

סניף הוד השרון

יום א'
16:00 להקה צעירה תיאטרון מחול אבי
16:00 עתודה 1 ג'אז גל
16:00 עתודה 2 אקרודאנס מישל
16:00 מתקדמים אקרובטיקה אווירית נטע פולק (שעה וחצי, מרכז דור)
17:00 עתודה 2 תיאטרון מחול אבי
17:00 כיתות ד' ג'אז גל
17:00 להקה צעירה אקרודאנס מישל
17:30 מתחילים אקרובטיקה אווירית נטע פולק (מרכז דור)
18:00 להקה בוגרת תיאטרון מחול אבי (שעה וחצי)
18:00 טרום עתודה ג'אז גל
18:00 נבחרת Acro Life אקרודאנס מישל
18:30 נבחרת אקרובטיקה אווירית נטע פולק (שעה וחצי, מרכז דור)
19:30 Dance Life תיאטרון מחול אבי (שעה וחצי)
יום ב'
16:00 מתחילים פוינט דיאנה
16:00 ברייקדאנס מישל
16:45 Crash Crew היפ הופ יאגו (שעה וחצי)
17:00 מתקדמים פוינט דיאנה
17:00 Crash Crew Junior אקרובטיקה מישל
18:00 מתחילים נבחרת אקרו-לייף צעירה מישל
18:00 בוגרת ג'אז לירי מיכל שי (שעה וחצי)
18:15 Crash Crew Junior היפ הופ יאגו (שעה וחצי)
18:00 מתחילים ברייקדאנס מישל
19:30 ייצוגית ג'אז לירי מיכל שי (שעה וחצי)
יום ג'
16:15 כיתות א'-ב' ג'אז ציפי
17:00 טרום חובה מחולצ'יק ציפי
17:00 כיתות ב'-ג' 2 היפ הופ עומר
17:45 גן חובה מחולצ'יק ציפי
17:45 כיתות ב'-ג' 1 היפ הופ עומר
18:30 כיתות ג' ג'אז ציפי
18:30 כיתות ד'-ו' היפ הופ חווייתי עומר
18:30 סדנת מחזות זמר ניר ומורן
יום ד'
16:00 כיתות ד' קלאסי ורד
16:00 ט. עתודה היפ-הופ טל
16:00 כיתות ד'-ו' אקרודאנס אביב
16:00 מתחילים אקרובטיקה אווירית נועה לארה (מרכז דור)
17:00 ט. עתודה קלאסי ורד
17:00 כיתות ד' היפ-הופ טל
17:00 כיתות א'-ב' אקרודאנס אביב
17:00 מתחילים אקרובטיקה אווירית נועה לארה (שעה וחצי, מרכז דור)
17:45 כיתות ב'-ג' ממשיכים אקרודאנס אביב (שעה ורבע)
18:00 עתודה 1 קלאסי ורד
18:00 עתודה 2 היפ-הופ טל
18:30 נבחרת אקרובטיקה אווירית נועה לארה (שעה וחצי, מרכז דור)
19:00 עתודה 2 קלאסי ורד
19:00 עתודה 1 היפ-הופ טל
19:00 נבחרת Acro Life אקרודאנס אביב
20:00 מצויינות קלאסי ורד
20:00 פתוח היפ הופ טל (שעה וחצי)
יום ה'
16:00 להקה צעירה קלאסי דיאנה
17:00 להקה צעירה מודרני לירון
17:00 ברייקדאנס אולג
18:00 קבוצה 2 מודרני לירון (שעה וחצי)
18:30 Crash Crew Junior אור
18:00 קבוצה 1 קלאסי דיאנה (שעה וחצי)
19:30 קבוצה 1 מודרני לירון (שעה וחצי)
19:30 קבוצה 2 קלאסי דיאנה (שעה וחצי)
 

סניף כפר סבא

רח' רפפורט 1
קניון השכונה הירוקה - קומה 2
כפר סבא

סניף הוד השרון

רחוב הדרים 4
הוד השרון


מפת האתרקייטנה בהוד השרון - קייטנה בכפר סבאקורס קיץ במחול לבוגרים בכפר סבא ו בהוד השרוןמדיניות פרטיותחוג אקרובטיקה לילדיםסדנת ריקוד על עמוד למתחילים/ות בכפר סבאתקנון שיעורים פתוחיםשיעורי מחול לבוגרים בסטודיו LIFE

 

© ריקוד בכפר סבא - ריקוד בהוד השרון - סטודיו לייף |