מערכת השעות

סניף הוד השרון

יום א'
16:00 להקה צעירה תיאטרון מחול אבי
16:00 עתודה 1 ג'אז שביט\גל
16:00 עתודה 2 אקרודאנס מישל
17:00 עתודה 2 תיאטרון מחול אבי
17:00 כיתות ד' ג'אז שביט\גל
17:00 כיתות ב'-ג' אקרודאנס מישל
18:00 להקה בוגרת תיאטרון מחול אבי (שעה וחצי)
18:00 גן חובה וכיתות א' אקרודאנס מישל
18:00 Dance Life רפרטואר שביט וחברים (שעה וחצי)
18:45 ט. עתודה ג'אז שביט\גל
19:30 Dance Life תיאטרון מחול אבי (שעה וחצי)
יום ב'
16:00 היפ הופ איתמר
16:00 מתחילים פוינט דיאנה
16:00 Crash Crew Junior אקרובטיקה מישל
17:00 Crash Crew Junior היפ הופ תומר ט
17:00 מתקדמים פוינט דיאנה
17:00 Crash Crew אקרובטיקה מישל
18:00 Crash Crew היפ הופ תומר ט (שעה וחצי)
18:00 צעירים ברייקדאנס מישל
18:00 להקה בוגרת ג'אז לירי מיכל שי (שעה וחצי)
19:30 Dance Life ג'אז לירי מיכל שי (שעה וחצי)
יום ג'
16:15 גילאי 2-3 מחולצ'יק ציפי
17:00 טרום חובה מחולצ'יק ציפי
17:45 גן חובה וכיתות א' ג'אז ציפי
17:30 כיתות ב'-ג' היפ-הופ נועה
18:30 כיתות ב'-ג' ג'אז ציפי
18:30 Crash Crew Junior היפ הופ נועה
19:30 Crash Crew היפ הופ נועה עוזר (שעה וחצי)
יום ד'
16:00 כיתות ד' קלאסי ורד
16:00 ט. עתודה היפ-הופ טל
17:00 ט. עתודה קלאסי ורד
17:00 כיתות ד' היפ-הופ טל
18:00 עתודה 1 קלאסי ורד
18:00 עתודה 2 היפ-הופ טל
19:00 עתודה 2 קלאסי ורד
19:00 עתודה 1 היפ-הופ טל
20:00 בוגרים מצויינות ורד
20:00 להקה צעירה היפ-הופ טל
21:00 היפ הופ פתוח טל
יום ה'
16:00 להקה צעירה מודרני ערן
16:00 צעירים מצוינות דיאנה
16:00 צעירים ברייקדנס אולג
17:00 להקה בוגרת מודרני ערן (שעה וחצי)
17:00 להקה צעירה קלאסי דיאנה (שעה וחצי)
17:30 ג'אז גל
18:30 Dance Life מודרני ערן (שעה וחצי)
18:30 להקה בוגרת קלאסי דיאנה (שעה וחצי)
20:00 Dance Life קלאסי דיאנה (שעה וחצי)

סניף כפר סבא

יום א'
16:15 כיתות א' ג'אז ציפי
16:15 כיתות ב'-ג' היפ הופ הדיה
17:00 טרום חובה מחולצ'יק ציפי
17:00 כיתות א' היפ הופ הדיה
17:45 גן חובה מחולצ'יק ציפי
17:45 Life Crew Junior היפ הופ הדיה
18:45 Life Crew היפ הופ הדיה
19:00 מתקדמים אקרובטיקה אווירית מישל (שעה וחצי)
יום ב'
15:30 עתודה קלאסי ורד
16:00 צעירים ברייקדאנס אולג
16:30 כיתות ד' קלאסי ורד
17:30 תגבור פוינט ורד
18:00 ילדים ונוער אקרובטיקה על עמוד דימה
18:30 להקה צעירה קלאסי ורד
19:30 להקה צעירה אקרודאנס מישל
יום ג'
16:15 כיתות א' ג'אז ענבר
17:00 טרום חובה מחולצ'יק ענבר
17:00 מתחילים אקרובטיקה אווירית נטע (שעה וחצי)
17:45 גן חובה מחולצ'יק ענבר
18:15 כיתות ב'-ג' ג'אז ענבר
18:30 מתקדמים אקרובטיקה אווירית נטע (שעה וחצי)
יום ד'
16:00 כיתות ד' ג'אז שביט
16:00 עתודה היפ-הופ עומר
17:00 עתודה ג'אז שביט
17:00 כיתות ד' היפ-הופ עומר
18:00 להקה צעירה ג'אז שביט\מעין
18:00 Life Crew Junior היפ-הופ תחרותי עומר
19:00 להקה צעירה היפ-הופ עומר
יום ה'
16:00 כיתות ד'-ו' אקרובטיקה אסתי
17:00 גן חובה וכיתות א' אקרובטיקה אסתי
17:30 צעירים ברייקדאנס אולג
17:45 כיתות ב'-ג' אקרובטיקה אסתי
18:30 Life Crew היפ רופ איתמר
18:30 מתחילים אקרובטיקה אווירית סתיו (שעה וחצי)

 
  לחצו ליצירת קשר
  למידע נוסף התקשרו 1700-550-664 או לחצו כאן
צרו איתנו קשר. התקשרו עכשיו: 1700-550-664
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר ואנו נחזור אליכם בהקדם:
   

סטודיו לייף - הוד השרון
סטודיו לייף - כפר סבא
 

מפת האתרקייטנה בהוד השרון - קייטנה בכפר סבאקורס קיץ במחול לבוגרים בכפר סבא ו בהוד השרוןמדיניות פרטיותחוג אקרובטיקה לילדיםסדנת ריקוד על עמוד למתחילים/ות בכפר סבא

 

© ריקוד בכפר סבא - ריקוד בהוד השרון - סטודיו לייף |